Nezaradené

Potlačené papierové tašky ako offline marketingový nástroj

Množstvo obchodníkov a odborníkov na marketing tvrdí, že offline aktivita je rovnako dôležitá a silná ako online aktivita, pokiaľ ide o akúkoľvek marketingovú stratégiu. Pridaním potlačených papierových tašiek do sortimentu prezentačných materiálov, môže zvýšiť výkon a zlepšiť výsledky offline kampaní viac, ako by ste si mysleli.

Jednoduchá realizácia

Nie každý vie o výhodách online stratégií ako SEO a podobne, ale každý môže vytvoriť offline marketingový materiál ako potlačenú tašku. Nikdy nebolo jednoduchšie vytvoriť, určiť a objednať si potlačené tašky a iné obaly, tak ako teraz. Ak potrebujete radu, ako tašku potlačiť, akú má mať farbu, ako potlačiť iné produkty, ktorý ponúkame, môžeme Vám ju poskytnúť.

Potlačené tašky sú vynikajúce na upútanie pozornosti zákazníkov

Najlepšie offline marketingové materiály sú navrhnuté tak, aby skutočne upútali pozornosť zákazníkov, či už pomocou farieb, reklamných sloganov alebo kreatívnych návrhov. Ponuka sortimentu papierových tašiek sa neustále rozširuje, to ponúka skvelú príležitosť na kreativitu. Výber z farby, veľkosti, typu uchopenia a možnosti potlače dovoľuje vytvoriť tašku, ktorú si zákazník bude rád niesť so sebou domov a upúta potenciálnych zákazníkov idúcich okolo.

Marketingový materiál, ktorý možno „chytiť“

Ďalším z plusom zavedenia offline marketingových materiálov je to, že sa ich môžu zákazníci aj potenciálni zákazníci dotknúť. Ponúknuť zákazníkovi niečo, čo môže držať v rukách, môže byť oveľa silnejšie ako niečo, čo vidia na obrazovke. Navyše skutočnosť, že ide o ekologický produkt, ktorý je recyklovateľný a kompostovateľný dáva odkaz, že sa interesujete v oblasti spoločensky zodpovedného podnikania.

Na záver ešte jedna prémiová vlastnosť potlačených tašiek je, že sa dajú opakovane použiť.

Zdroj: https://www.theprintedbagshop.co.uk/printed-bags-boost-offline-marketing-strategy/